İptaller ve Koşulları

Otel ön rezervasyon kaydı iptali için ne yapmam gerek?

Otel ön rezervasyon kayıt iptalleri tesisten tesise değişiklik göstermektedir. Ücretsiz ön rezervasyon kayıtlarının iptal ve değişiklikleri 444 51 36 veya 0850 800 51 36 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak yapabilir veya www.tatilhatti.com adresinden şifreniz ile girerek gerekli işlemi hızla yapabilirsiniz.

Otel ön rezervasyonların iptalinde bir ücret ödemem gerekir mi?

Otel ön rezervasyon işlemlerinde herhangi bir ek ücret alınmamaktadır, ancak tüm konaklama tesislerinde ön rezervasyon işlemi bulunmamaktadır.

Ücreti ödenmiş otel rezervasyonunun iptali mümkün müdür?

Ücreti ödenmiş otel rezervasyonların iptalleri sırasında ücret kesintisi yaşayabilirsiniz ve yapılan iptal işlemleri için şartlar otel tarafından belirlenmektedir ve bu sebeple uygulama otel arasında farklılık göstermektedir

Ücreti ödenmiş otel rezervasyonun iptalinde para iadesi alabilir miyim?

Otellerin hizmet politikalarına göre değişiklik gösteren iade süreçleri vardır ve bu yüzden sizden iptal ücretleri altında ücretler talep edilebilir. Siz değerli müşterilerimizin %100 para iadesi alabilmesi için platformumuzun sunduğu “Rezervasyon İptal Sigortasını” almasını öneririz.

Otel rezervasyon tarihlerini değiştirebilir miyim?

Zaman zaman müşterilerimiz iş ve özel hayatlarına ait ajandalarındaki değişiklikler nedeni ile otel rezervasyon tarihlerini değiştirmek isteyebilir. Bu tür durumlarda otelin doluluk oranı, oda fiyat politikası gibi nedenler ile ek ücretler ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu tür durumlarda ücretsiz müşteri destek hattımızı aramanız durumunda size en uygun seçenekler değerlendirilerek yeni bir plan size sunulacaktır.

Otel rezervasyonunun iptal veya geçerli olduğunu nasıl öğrenirim?

Otel rezervasyon işleminizin geçerlilik durumu hakkında www.tatilhatti.com adresinden şifreniz ile giriş yaparak gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Otel rezervasyon iptal şartlarını nasıl öğrenebilirim?

Otel rezervasyon iptal şartları her otel için değişkenlik arz etmektedir ve bu şartları 444 51 36  ve 0850 800 51 36 numaralarını arayarak müşteri hizmetlerinden veya www.tatilhatti.com adresinden şifreniz ile giriş yaparak müşteri sözleşmesinden öğrenebilirsiniz.