TatilHatti.Com'u Farklı Kılan Nedir?

Goodman Tours Tatil Hattı Anonim Şirketi., 2006 yılından bugüne PrivateTour.Com markası ile dünya çapında 5.800'den fazla seyahat acentası ve tur operatörü ile 102 ülkeye hizmet veren, gezginlerin dünyayı keşfetmesini kolaylaştırma hedefi ile ilerleyen ilk Türk global online booking platformudur.

TatilHatti.Com olarak TÜRSAB Belge Numarası: 11679 Goodman Tours, "Goodman Tours Tatil Hattı A.Ş ile Turizm Bakanlığı’na bağlıyız. Tüm kiralama işlemlerini TatilHatti.Com’da TÜRSAB belgesi güvencesi altında gerçekleştirebilirsiniz.

Bizler teknolojiye yatırım yaparak, evlerden otellere harika konaklama yerlerini ve çok daha fazlasının olduğu TatilHatti.Com ve ekibimiz ile, Türkiye ve tüm Dünya'daki müşterilerimize en iyi hizmeti sunma konusunda tutkuluyuz.  

TatilHatti.Com İle Çalışmanın Avantajları

  • Evinizi İstediğiniz Zaman Açın Ve Kapatın
  • Evinizin Müsaitliğinizi Siz Kontrol Edersiniz
  • TatilHatti.Com'u Diğer Platformlar Ile Beraber Kullanın
  • Evinizden Hiç Misafir Eksik Olmasın
  • 7/24 Destek Hattı Ile Her An Her Yerde Yanındayız!

Evinizi İstediğiniz Zaman Açın Ve Kapatın
Evinizi sitemizde dilediğiniz zaman kiralamaya açma veya kapatma özgürlüğünü size veriyoruz. TatilHatti.Com Ev Sahibi sözleşmelerinde kısıtlayıcı hiç bir kural olmadan evinizin kontrolü tamamen sizde.

Evinizin Müsaitliğinizi Siz Kontrol Edersiniz
Yıl boyunca veya sadece hafta içi yada hafta sonları konuk kabul edin. Takviminizi App Store'dan telefonunuza indireceğiniz Tatil Hattı Extranet Uygulaması ile çok hızlı güncelleyebilir, ne zaman konuk kabul edeceğinize siz karar verirsiniz.

TatilHatti.Com'u Diğer Platformlar Ile Beraber Kullanın
Evinizi kiraya verdiğniz başka platfromlar mı var? Sorun değil. TatilHatti.Com Ev Sahibi Sözleşmesinde bununla ilgili kısıtlayıcı bir kural yoktur. Kullanımı kolay takviminizi güncel tutup dilediğiniz kadar güncelleyebilirsiniz.

Evinizden Hiç Misafir Eksik Olmasın
Evinizin fiyat seviyesi veya tipi ne olursa olsun TatilHatti.Com size Misafir getirecektir. TatilHatti.Com ve iştirakimiz olan tüm diğer platformlar aracılığı ve Markamızın gücü Kurumsal Şirket Güvencesi ile tüm dünyadan misafir karşılamaya hazır olun. Son yıllarda online kiralamada kötü niyetli kişiler yüzünden mağdur kalmış Misafirler; Büyük, Gerçek, Başarılı Seyahat Acentalarını tercih etmektedirler.

7/24 Destek Hattı Ile Her An Her Yerde Yanındayız!
TatilHatti.Com sitesi Ev Sahibi panelinizden ya da App Store'dan telefonunuza indireceğiniz Tatil Hattı Extanet Uygulaması ile veya çağrı merkezimiz numaralarını 444 51 36 - 0 850 800 51 36 arayarak ihitiyacınız olduğu her an tüm sorularınıza yanıt vermekten mutlu oluruz!  

 

Tesis Kategorisini Seçin

Tesisiniz hangi kategoriye giriyosa onu seçmelisiniz, sonraki adımlarda seçilen kategoriye göre formlar çıkacaktır.

Daha önce eklediğiniz tesis yarım mı kaldı ? Hemen Oturum Açın ve tesisinizi eklemeye devam edin.