Vizyon ve Misyon

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti odaklı kadrolar ve sistemler ile her geçen gün büyüyen, sorunsuz bir tatil geçirmek isteyen kitlelerin ihtiyaçlarına göre uygun şartlarda, eşsiz tatil deneyimlerini planlamak ve gerçekleştirmek.

Vizyonumuz

İlkelerimiz ve değerlerimiz doğrultusunda Türkiye’deki en iyi tatil planlayıcısı ve platformu olmak.

İlkelerimiz

  • Platformumuz tüm öğeleri ile, turizm hareketi içindeki gerek tedarikçi gerekse turizm hizmetinin verildiği müşterilerimiz için din, dil, ırk ayrımı yapmadan yüksek motivasyon ile hizmet eder.
  • Platformumuz tüm öğeleri ile turizm hareketi içindeki tüm insanların kültürel farklılıklarını kabul eder ve bu kültürel farklılıkları zenginlik olarak tanır.
  • Platformumuz tüm öğeleri ile gerek tedarikçilere gerekse müşterilerine türk misafirperverliğine uygun şekilde hürmet eder ve saygılı davranır.
  • Platformumuz tüm öğeleri ile ekonomik getirisine bakmaksızın tüm tedarikçilerimize ve müşterilerimize aynı yüksek kalitede hizmet eder.
  • Platformumuz tüm öğeleri ile doğruluk, dürüstlük, bilgi sahibi olmak, güvenilir olmak gibi özellikleri barındıran “erdemli” olmanın bir özellik değil zorunluluk olduğunu kabul eder ve çevresindeki varlıklara karşı erdemli şekilde hareket eder.

 

Değerlerimiz

Tutku: Giderek maddiyat ekseninde şekillenen dünyadaki en zor ticari faaliyet olan hizmet sektöründe doğruluk, dürüstlük, erdemli olmak gibi ilkelere büyük bir tutku ile bağlıyız.

İnovasyon: İnovasyon yani yenilik bizim hareket noktamız ve biz platform olarak inovasyonu varoluşumuzun sigortası olarak görüyoruz. Hizmet sektöründe hiç bitmeyen bir inovasyon hareketi başlattık ve mevcudun üstüne her zaman nasıl bir şey koyup yeni bir şey üretiriz diye düşünmediğimiz tek bir gün bile yok.

Girişimcilik Ruhu: Tatilhatti.com herhangi bir müşteriye özel inisiyatif kullanmadan her bir müşteriye en yüksek önemi vermeden başarıya ulaşamayacağının farkında olan bir platformdur. Girişimcilik ruhumuza uygun olarak meydan okuyor ve kendimizi büyük bir maceranın içinde hissediyoruz. Her şeyden önce platformumuzun itici gücünü tatilhatti.com’a bağlı çalışan her bir bireyin yeteneklerinin ve girişimci ruhununun oluşturduğunu biliyoruz.

Açık Fikirlilik: Platformumuz gerek fikir olarak oluşurken gerekse kurulduktan sonra en önemli enerji kaynağı olarak açık fikirliliği kullanmıştır. Şimdi ise müşterileri dinlemek ve sorunlarını anlamak, açık olmak ve müşterilerin farklılıklarından faydalanmakta ve sorunlara çözüm üretme çabasının yanında çıkan sorunları açık fikirlilik ile irdeleyip daha sonra problem yaşamamak için kalıcı çözümler üretme çabasındadır.

Mükemmellik Arayışı: Mükemmeliyet arayışı bizim için bitmeyen bir maceradır. Bu ütopik maceranın ne sonu vardır nede sınırı. Biliyoruz ki bizim mükemmel yaptığımız bir iş yapıldığı anda daha mükemmel bir iş olana kadar mükemmeldir. O halde her mükemmellikten sonra biz tekrar ve tekrar başlıyoruz.

Sorumluluk: Tatilhatti.com platformu, kuruluş amacı olan Türkiye’deki en iyi tatil planlayıcısı ve platformu olmak hedefi doğrultusunda ve bulunduğumuz toplumun esenliğine, refahına ve mutluluğuna katkıda bulunma sorumluluğunu taşımaktadır.