Fiyat Politikaları

Ödediğim otel rezervasyon fiyatına neler dahil?

Rezerve ettiğiniz, sistemde ve onay mailinde detayları verilen tüm hizmetler ödemelerinize dâhil hizmetlerdir. Ödediğiniz otel rezervasyon fiyatı için müşteri dostu olarak planlanan sistemimizin size gönderdiği onay mailinde kahvaltı / yarım pansiyon / tam pansiyon / vergiler / otopark gibi unsurların olup olmadığını açıkça yazmaktadır. Müşterilerimiz yine de kafalarına takılan tüm sorular için 444 51 36 ve 0850 800 51 36 ücretsiz danışma hattımızı arayarak müşteri temsilcilerinden bilgi ve yardım alabilirler.

Otel rezervasyon ücretlerine kimler ve neler dahil?

Tatilhatti.com platformundan yapılan otel rezervasyon ücretleri her oda başına olup kişi başına fiyatlandırma yapılmamaktadır. Bu sebepten ötürü odada kaç kişinin konaklayacağı ve istenilen tüm şartların tam ve eksiksiz beyan edilmesi gerekmektedir.

Otel rezervasyonlarında vergiler ücrete dahil midir?

Tatilhatti.com platformundan satılan tüm otel rezervasyonları için belirlenen ücretlere tüm vergiler dâhildir.

Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri otel rezervasyon fiyatına dahil midir?

Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri seçtiğiniz oda tipine ve satın aldığınız hizmetlere göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle yaptığınız otel rezervasyonu ile ilgili oluşan rezervasyon evrağını (voucher) kontrol etmeniz gerekmektedir.

Ödediğim otel rezervasyon ücretinin uygunluğunu nasıl kontrol ederim?

Tatilhatti.com sizin adınıza konaklama hizmeti veren oteller ile sözleşme yapmıştır. Ödediğiniz oda rezervasyon fiyatı kaldığınız tarihteki en uygun oda fiyatıdır ve aksi durumlarda müşterilerimize aradaki fark kadar para iadesi garantisi sunmaktayız. Biz buna Fiyat ve Koşullar garantisi diyoruz ve sizin için online denetliyoruz.

Çocuklar için ücretlendirme nasıl yapılıyor?

Çocuklar için ücretlendirme esasları oteller tarafından belirlenmekte ve otelin ilgili sayfasında bu bilgiler açıkça yazmaktadır. Bazı oteller 0-6 yaş gurubu çocuklara ücretsiz konaklama imkânı verirken bazı oteller de çocuklar için ücretsiz konaklama 0-12 yaş’a kadar çıkabilmektedir. Bu nedenle ister www.tatilhatti.com adresinden ister 444 51 36 ve 0850 800 51 36 ücretsiz danışma hattımızı arayarak müşteri temsilcilerinden bilgi ve yardım almanızı tavsiye ederiz.

Otel rezervasyonlarımı indirim, hediye ve promosyon ile ödeyerek yapabilir miyim?

Tatilhatti.com platformu tarafından verilen tüm indirim, hediye ve promosyonlar yaptığınız otel rezervasyonları için ödeme yapabilirsiniz.