Denize Sıfır Oteller

Yazın tatil yapmak isteyen misafirlerimizin aklına tabiiki ilk olarak deniz, kum ve güneş gelmektedir, eğer sizde tatilinizde hemen bir adım ötenizde denizle kucaklaşmak, kumsala ayak basmak ve güneşin tadını çıkartmak istiyorsanız Denize sıfır oteller sizler için tam doğru adres oluyor, odanızdan çıkar çıkmaz plajlara inip denize girebileceğiniz bu otellerde ayrıca sabah uyandığınızda ilk gördüğünüz masmavi bir deniz olabilmekte.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden denize sıfır otelleri tercih etmeliyiz?

Yazın tatil yapmak isteyen misafirlerimizin aklına tabiiki ilk olarak deniz, kum ve güneş gelmektedir.Eğer siz de tatilinizde hemen bir adım ötenizde denizle kucaklaşmak, kumsala ayak basmak ve güneşin tadını çıkartmak istiyorsanız denize sıfır oteller sizler için tam doğru adres oluyor, odanızdan çıkar çıkmaz plajlara inip denize girebileceğiniz bu otellerde ayrıca sabah uyandığınızda ilk gördüğünüz masmavi bir deniz olabilmekte.

Denize sıfır otellerin sunduğu avantajlar nelerdir?

Genellikle; Akdeniz, Ege ve Marmara bölgelerinde sıralanan denize sıfır oteller, konaklayan tüm misafirlerine birçok avantaj sunmakta. Günün ilk ışıklarıyla birlikte, özellikle kahvaltıdan sonra hiç vakit kaybetmeden denize girebilir, şezlonga uzanıp güneşlenmenin tadını çıkarabilirsiniz. Denize sıfır konumda yer alan birçok otelin kendine ait kum plaj, çakıl plaj veya platform plajları mevcuttur. Aynı zamanda şezlong, şemsiye ve minder hizmetleri de sunulmaktadır.

Ayrıca bu otellerde aqua park, deniz bisikleti, jet ski, muz, kano, dalış kursları, rüzgar sörfü, plaj futbolu, plaj voleybolu gibi bir çok aktivite bulunmaktadır, ancak bu aktivitelerin bazıları ücretsiz olurken bazılarıda ücretli olmaktadır, otellerinizi seçerken bunlarıda dikkate almalısınız.

Denize sıfır butik oteller hangileri?

Her şey dahil konsept istemiyorsanız yani otele sıkışıp kalmak istemiyorsanız denize sıfır butik oteller sizler için iyi bir alternatif olmaktadır.Butik oteller sahil kesimlerinde denize sıfır lokasyonunda bulunabilmekte, butik otellerde kalacak misafirlerimiz kaldıkları beldenin heryerini gezip o bölgeye özgü lezzetleri denemelidir. Böylece otele sıkışıp kalmadan özgürce tatilini yaparken otellerine döndüklerinde yorgunluklarını atıp, sabah kalktığında muhteşem deniz manzarasıyla güne merhaba diyebilir.Suna Sun Boutique Hotel, Assos Barbarossa Hotel, Örsmaris Boutique Hotel en iyi denize sıfır butik otellerdendir.

Antalya bölgesindeki en iyi denize sıfır oteller hangileri?

Bu bölgede denize sıfır oteller Antalya şehrinde birçok alternatifle beraber bulmanız çok rahat.Sadece Türkiye değil Dünya'da tatil denilince en başlarda tercih edilen Antalya ve Alanya otelleri muhteşem plajları ve iklimiyle her kesimin tercih ettiği yerlerin başında gelmektedir.Antalya'nın birbirinden güzel denize sıfır otellerine göz atmak için web sitemize göz gezdirin!

Marmaris bölgesindeki en iyi denize sıfır oteller hangileri?

Ege denilince yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası Marmaris gelir. Yeşilin maviyle bütünleştiği bu ilçe mükemmel koylar ve deniziyle size harika bir yaz tatili yaşatmakta. Ayrıca Marmaris’te apart otellerden en lüks otele kadar denize sıfır otel bulma imkanınız çok fazla oluyor. Akdeniz kıyıları ise bambaşka güzellikleriyle sizleri karşılıyor. Sıcak iklimi, eşsiz ve uzun kumsallarıyla yaz tatili denilince akla gelen her şeyi bulabilirsiniz. Hotel Aqua Marmaris ve bir çok otele göz atabilirsiniz.

Denize Sıfır Oteller ve Gezi Rehberi

Denize Sıfır Oteller Otelleri

Yaz aylarında en çok tercih edilen bu otelleri sizde uygun fiyatlarla tatilhatti.com ayrıcalığıyla bulabilirsiniz, denize sıfır oteller farklı konsept ve tesis olabilmektedir, bazen beş yıldızlı ultra lüks bir tatil köyleri bazen butik oteller yada tam pansiyon küçük bir otel.

Denize sıfır bir tesiste kalmak isteyen misafirlerimiz her bütçeye ve konsepte uygun tatil yapma imkanı bulunmakta. Eğer her şey dahil otel konsepti size uygunsa daha çok beş yıldızlı otelleri tercih etmeniz gerekmektedir. Bazı otellerde ise ultra her şey dahil konsepti bulunmaktadır. Bu konseptin her şey dahil konseptinden bazı farkları bulunmaktadır.

Bunlardan bazıları konaklama yaptığınız sürece otellerde bulunan tüm bar ve snack barlarda yerli ve yabancı alkollü içeceklerin otele ödediğiniz fiyata dahil olmasıdır. Ayrıca bu imkanlardan 24 saat yararlanma fırsatınız vardır. Bu konseptte neredeyse bütün sportif faaliyetler ücretsizdir. Her şey dahil konsept istemiyorsanız yani otele sıkışıp kalmak istemiyorsanız denize sıfır butik oteller sizler için iyi bir alternatif olmaktadır.

Butik oteller sahil kesimlerinde denize sıfır lokasyonunda bulunabilmekte, butik otellerde kalacak misafirlerimiz kaldıkları beldenin heryerini gezip o bölgeye özgü lezzetleri denemelidir. Böylece otele sıkışıp kalmadan özgürce tatilini yaparken otellerine döndüklerinde yorgunluklarını atıp, sabah kalktığında muhteşem deniz manzarasıyla güne merhaba diyebilir.

Denize sıfır otel denince hem yerli hemde yabancı turistlerin oldukça vazgeçilmezi Ege ve Akdeniz kıyıları akıla gelmektedir. Tek tek ele almak gerekirse Ege kıyıları, mükemmel koyları ve tertemiz mavi bayraklı denizleriyle bir çok insanın yaz tatilinde tercih ettiği yerler arasında ilk sıralarda bulunmakta.

Tabiiki sadece yazın değil kış ve bahar aylarının çok soğuk geçmediği bu bölgede bahar ayları da sıcak geçmekte bu sayede tatil sezonu uzun bir süreye yayılmaktadır.

Hem gezip hemde eğlenmek isteyen misafirlerimiz tercihini bu bölgedeki Çeşme, Bodrum, Kuşadası’nda bulunan otelleri tercih etmeliler. Hem bu tatil beldelerinde birbirinden güzel deniz ve koyların tadını çıkarmalısınız. Ayrıca özellikle tam bir aktivite cenneti olan Fethiye tercih edilebilir. Yamaç paraşütünden dalışa, binicilikten tekne turlarına kadar bir çok aktiviteyi içinde barındıran Fethiye ayrıca muhteşem doğası ve koylarıyla tam bir tatil cenneti.

Son olarak Ege denilince yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası Marmaris’ten bahsetmeden olmaz. Yeşilin maviyle bütünleştiği bu ilçede mükemmel koylar ve deniziyle size harika bir yaz tatili yaşatmakta. Ayrıca Marmaris’te apart otellerden en lüks otele kadar denize sıfır otel bulma imkanınız çok fazla oluyor. Akdeniz kıyıları ise bambaşka güzellikleriyle sizleri karşılıyor. Sıcak iklimi, eşsiz ve uzun kumsallarıyla yaz tatili denilince akla gelen her şeyi bulabilirsiniz.

Bu bölgede Denize Sıfır Oteller Antalya şehrinde bir çok alternatifle beraber bulmanız çok rahat. Sadece Türkiye değil Dünya’da tatil denilince en başlarda tercih edilen Antalya ve Alanya Otelleri muhteşem plajları ve iklimiyle her kesimin tercih ettiği yerlerin başında gelmektedir.

Ege ve Akdeniz kıyılarını tercih etmek istemeyenler ise Marmara ve Karadeniz bölgesinde bulunan denize sıfır otelleri tercih edebilir, o bölgelerinde kendine ait özellikleriyle muhteşem bir tatil yapabilir. 

Denize sıfır otel fiyatları ise lokasyona, otel tarzına, konseptine ve bir çok etkene göre değişmektedir. Ancak her bütçeye uygun otel bulmak son derece kolaydır, otellerde fiyat farklılıklarının oluşmasının en büyük nedeni bu otellerin farklı özelliklere sahip olması ve hizmetlerin farklı olmasıdır, ancak hepsinin ortak noktası denize sıfır konumda bulunan otellerin kendine ait kum plaj, çakıl plaj veya platform plajları bulunmaktadır. Ve bu plajları otel müşterilerinden ekstra bir ücret alınmadan kullanabilir.

Ayrıca bu otellerde aqua park, deniz bisikleti, jet ski, muz, kano, dalış kursları, rüzgar sörfü, plaj futbolu, plaj voleybolu gibi bir çok aktivite bulunmaktadır, ancak bu aktivitelerin bazıları ücretsiz olurken bazılarıda ücretli olmaktadır, otellerinizi seçerken bunlarıda dikkate almalısınız.

Aktivite ve hizmet başta olmak üzere çeşitli etkenlere göre otellerde fiyat farklılıkları oluşmaktadır, sizde bütçenize uygun tatili çok rahat bulabilirsiniz. Eğer yaz tatilinde yapacağınız tatili erken rezervasyon otelleri avantajlarından yararlanırsanız hayalini kurduğunuz tatili en uygun şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İyi tatiller.