Bebek Dostu Oteller

Ailenize yeni katılan bebeğinizle tatil yapmak isteyen ebeveynlerin aklında bir çok soru işaretiyle birlikte nasıl tatil yapabilirim sorusu olabilir. Böyle düşünceleriniz varsa bunları hiç dert etmeyip bebeklerinizin en az sizler kadar güvenli ve konforlu tatil yapabileceği Bebek Dostu Oteller sizlerin kafasındaki soru işaretlerini tamamen kaldırmakta. Bu sayede yavrularının ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarının önüne koya sizlerin de rahatça ve güvenle tatil yapmanız amaçlanmaktadır, haklı olarak bebeği olan ailelerin pek çok detaya dikkat etmesi gerekiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Bebek dostu otelleri hangi bölgelerde bulabilirim?

Genelde yaz tatilinde daha çok tercih edilen bu otelleri Ege ve Akdeniz’in sahil kısımlarında bulabilmektesiniz. Akdeniz tercih eden misafirlerimiz Antalya, Alanya, Side gibi tatil cennetlerinde bu tarz otel bulmaları çok kolay, ayrıca bu bölgelerdeki açık alanlar ve parklar bebeklerinizede iyi gelecektir.Ege’de de bir çok tatil beldesinde bu otelleri bulabilirsiniz, Çeşme, Kuşadası, Marmaris otelleri ve Bodrum Bebek Dostu Otelleri içerisinden bebek tercih edebilirsiniz.

Bebek dostu otellerde genel olarak sunulan hizmetler nelerdir?

* Açık Hava Oyun Alanı

* Bebek Mini Kulübü

* Genel Tuvaletlerde Bebek Bakım Ünitesi

* Mama hazırlığı için gereken su ısıtıcısı

* Ana restoranda bebeğe uygun gıda hizmeti

* Bebek karyolası

Bir çok otelin sunmuş olduğu hizmetlerden bir kaçıdır.

Akdeniz bölgesindeki bebek dostu oteller hangileri?

Gloria Serenity Resort, Arum Barut Collection, Regnum Carya Hotel ve bir çok otel bebeklere ve siz misafirlere de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Sizleri ve bebeklerinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak  hizmetler odalarda, havuz ve plajlarda, otel içerisinde, restoranlarda gibi bir çok alanda sizlerin tatilinizi rahat ve eğlenceli geçirmenizi sağlamak için düşünülmüştür.

Ege bölgesindeki bebek dostu oteller hangileri?

Asteria Bodrum Resort, Hilton Dalaman Sarıgerme Resort Spa, Hotel Baia Bodrum ve bir çok otel bebeklere ve siz misafirlere de ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Sizleri ve bebeklerinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak  hizmetler odalarda, havuz ve plajlarda, otel içerisinde, restoranlarda gibi bir çok alanda sizlerin tatilinizi rahat ve eğlenceli geçirmenizi sağlamak için düşünülmüştür.

Bebek Dostu Oteller ve Gezi Rehberi

Bebek Dostu Oteller Otelleri

Sizler için en ince detaylara kadar düşünen bu oteller Bebekle Otel Tatili yapmanızı kolaylaştırıp, bebeğinizle beraber eğlenceli bir tatil yapmanızı sağlayacaktır, bu sayede tatilden hiç bir şekilde yıpranmadan ve yorulmadan rahatlamış bir şekilde evinize dönebilirsiniz.

Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda misafirlerin bu ihtiyaçlarına göre hizmet veren bu oteller aynı zamanda aile otelleri olarakta hizmet vermektedir.

Otellerde bebeklere siz misafirlere de ayrıcalıklı hizmetler sunulmaktadır, sizleri ve bebeklerinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak bu hizmetler odalarda, havuz ve plajlarda, otel içersinde, restoranlarda gibi bir çok alanda sizlerin tatilinizi rahat ve eğlenceli geçirmenizi sağlamak için düşünülmüştür.

Bebeklerinize odalarda bulunan su ısıtıcılarıyla mama hazırlayıp karnını doyurabilir, daha sonra bebekleriniz için düşünülen bebek küvetinde yıkayabilir, gece sonunda ise bebeklerinizin boyuna göre tasarlanmış karyolada özel yastıklarda yatırıp bebeğinizin mışıl mışıl uyuması için bir çok kolaylık sağlanmakta.

Ayrıca bebeğinizin altını değiştirmek için bebek bakım ünitelerinide kullanabilirsiniz, odalarınızın temizliği de otel tarafından titizlikle dikkat edilmektedir. Günde en az iki defa odaların temizlenme imkanı sağlanmaktadır.

Bebeklerinizin eğlenmesi ve bu zamanda sizlerinde biraz kendinize zaman ayırmanızı sağlamak amacıyla eğitimli bakıcıların bulunduğu mini kulüplerden yararlanabilirsiniz, bebeğiniz emin ellerde güzel vakit geçirirken sizde tatilin tadını çıkartabilirsiniz.

Eğer bebeğinizle beraber sizde eğlenmek ve güzel vakit geçirmek istiyorsanız çocuk havuzunda yada açık havada bulunan eğlence alanları ve parklarda bebeklerinizle hoş vakit geçirebilirsiniz.

Belki de en önemli konu da bebeklerinizin besinleri olmaktadır. Bu konuda otel restoranlarında katı gıda hizmeti ve biberon sterilizasyon imkanları dahil bir çok hizmet verilmektedir, bazı otellerde ise bebeklere ayrı büfe ve mama sandalyesi de verilen hizmetlerden.

Otellerin size sunduğu enfes yemekleri yerken, bebeklerinizde bu büfelerde bulunan meyve ve sebze püreleri gibi sağlıklı gıdalardan yararlanabilir.

Bebek dostu otel içerisinde de bir çok hizmet sizleri karşılıyor, odanıza çıkmadan bebeğinizin altını değiştirmek veya bebeğinizle ilgilenmeniz için tuvaletler bölümünde bulunan bebek bakım odalarını rahatlıkla kullanabilirsiniz, ayrıca yine bazı otellerde bulunan bebek arabası, bebek bezi temini ve bebek bakıcılarıyla hizmet vererek sizin rahatlığınızı düşünmektedirler.

Tüm bu hizmetlerden dolayı bebekle tatile çıkacak misafirlerimiz için Bebek Dostu Otel Tavsiye edilmektedir, eğer bebeği doğmak üzere veya daha uzun bir süresi olan hamile misafirlerimizde bu otelleri tercih edebilir. Ayrıca Hamile Dostu Oteller olarak ayrı otel seçenekleride bulunmakta, bu oteller odaları hamilelere uygun hazırlanmaktadır. Beslenmesinden havuzuna bir çok hizmettede ekstra titizlik ve önem gösterilen hamile misafirlere en önemli olarak 7/24 sağlık hizmeti de verilmektedi, bu sayede hem siz hemde doğacak bebeğinizin sağlığı ön planda tutulmaktadır. 

Bebek dostu otelleri nerelerde bulabilirim?

Bebek dostu otelleri nerelerde bulabilirim sorususunu duyar gibiyiz, merak etmeyin ülkemizin hemen hemen her yerinde bu otelleri bulabilirsiniz, her çeşit tatil ve konseptleriyle ister yaz ister kış tatili yapmak isteyen aileler için her bütçeye hitap edene oteller sizlere hizmet için bulunmakta.

İster kışın kayak otelleri, termal oteller yada doğa otelleri tercih edip, hem tatilde rahatlamış hemde bebeğinizle mükemmel bir kış tatili yapabilmektesiniz.

Ama genelde yaz tatilinde daha çok tercih edilen bu otelleri Ege ve Akdeniz’in sahil kısımlarında bulabilmektesiniz. Akdeniz tercih eden misafirlerimiz Antalya, Alanya, Side gibi tatil cennetlerinde bu tarz otel bulmaları çok kolay, ayrıca bu bölgelerdeki açık alanlar ve parklar bebeklerinizede iyi gelecektir.

Ayrıca bu bölgedeki iklimden dolayı bebekler için fazla soğuk olabilecek aylarda dahi bebekleriniz için herhangi bir sorun yaşamadan tatil yapma fırsatı vermektedir, bu sayede daha uygun bir tatil yapma avantajını da elde edebilirsiniz.

Ege’de de bir çok tatil beldesinde bu otelleri bulabilirsiniz, Çeşme, Kuşadası, Marmaris otelleri ve Bodrum Bebek Dostu Otelleri içerisinden bebek tercih edebilirsiniz.

Türkiye’deki en gözde tatil beldelerinde tatil yapmaktan mahrum kalmayacaksınız, özellikle Bodrum’da Bebekle Gidilebilecek Oteller çok fazla sayıda ve hemen hemen her koyda bulabilmeniz mümkün. Buradaki otellerin çokluğundan dolayı her bütçeye uygun otel bulabilirsiniz, bazı otellerde belirli yaşlardaki bebeklere ücretsiz imkan sağlarken bazı çocuk dostu oteller ise indirimli imkan sağlamaktadır. Otel seçerken bu detayları dikkate alarak ailenizle ve bebeklerinizle güvenli bir tatil geçirmeniz dileğiyle.