tatilhatti.com

Türkiye turizm sektöründe faaliyet gösteren Private Tour Bilişim Hizmetleri A. Ș. - Goodman Tours Seyahat Acentası goodmantours.com olarak, milyonlarca gezgini iştirakimiz olan platformlarda bir araya getirmekteyiz.

Bu doğrultuda, gerekli çalışmaları tamamlayarak, sorunsuz bir şekilde her türlü konaklama tesisini barındıracak tatilhatti.com platformunu hayata geçirmiş bulunmaktayız.

Her geçen gün daha da gelişen ve genişleyen teknolojiye yatırımlar yaparak 2006 yılından bugüne privatetour.com markası ile uluslararası online turizm sektöründe faaliyetteyiz.

Bugün, privatetour.com dünya çapında 5.000'den fazla seyahat acentası ve tur operatörü ile 102 ülkeye hizmet veren, gezginlerin dünyayı keşfetmesini kolaylaştırma hedefi ile ilerleyen ilk Türk global online booking platformudur.

tatilhatti.com markası ile hedefimiz, yurt içi ve yurt dışında tüm otellerin online satış ve pazarlamasını gerçekleştirerek, iştirakimizdeki diğer global platformlardaki gezginlerin konaklama ihtiyaçlarına cevap vermektir.

Tatil Hepimizin Hakkı

"Tatil hepimizin hakkı" kavramı stres, trafik, gelecek kaygısı ve sayamayacağımız pek çok baskı altında kalan insanların tatil yapması gerektiğini savunan bir fikirdir. Her ne kadar şu anda tüm insanların tatil yapması mümkün olmayacak gibi görünse de biz bu yolda elimizden geldiği kadar çalışmaya ve yardımcı olmaya ant içtik.

Tatil özgürlüktür, kısacası tatil planlamak sizi yormayan basit bir işlem olmalı. Sizi kısıtlayan herşeye savaş açtık; Bütçeniz mi kısıtlı? Zamanınız mı kısıtlı? Köpeğinizi bir yere bırakamıyor musunuz? Ödeme zamanı mı düşündürüyor sizi? Biz sizin bütçenize en uygun oteli, dilediğiniz zaman aralığında ve istediğiniz özelliklerde üstelik alternatifleri ile birlikte bulalım, siz sadece seçim yaptıktan sonra unutulmaz bir tatil tecrübe edin.

İnsan hep bekler; hafta boyunca cuma gününü, yıl boyunca yaz tatilini..

Gideceğiniz oteli bulmak yolculuğunuzun sadece bir kısmını oluşturuyor, En uygun maliyetli otelden en lüks otele kadar Türkiyenin her yerindeki seçeneklerimiz ile size en iyi tatil tecrübesini yaşamanıza aracılık ediyoruz.