tatilhatti.com

Bütün konaklama seçeneklerini size sunmak istiyoruz. Konaklayacağınız otelden, en iyi fiyata kadar görmek istediğiniz herşeye birkaç saniyede ulaşmanızı amaçlıyor, bu nedenle "Tatil Hepimizin Hakkı" fikrini yüksek sesle dillendiriyoruz. Tatilin aslında planlamadan başladığını bildiğimizden eğlenceli bir planlama ve rezervasyon süreçleri hazırladık ve harcadığınız paranın hakkını almanızı garanti altına almak istiyoruz.

Patron sizsiniz. Biz bunun bilinci içinde, şeffaf ve yardımcı olmayı odak noktamız olarak belirledik ve size hizmet etmek için yüksek bir ruh haliyle, sizin için çalışmaya devam ediyoruz.

"En Düşük Fiyat" garantisi ne demektir?

Binlerce konaklama tesisini onlarca platform içindeki en yüksek kalite ve en düşük fiyatlar ile size sunmayı garanti ediyoruz. Tüm konaklama tesisleriyle yaptığımız sözleşmeler vasıtası ile sizlerin haklarını koruyucusuyuz. Konakladığınız tesisin fiyatlarının daha düşük olduğunu tespit ettiğiniz anda bize bildirdiğinizde konunun takipçisi olmakla beraber sistemlerimiz size rezervasyonunu yaptığımız odanın fiyatı düşer ise bilgilendirme ve ücret iadesi yapacak şekilde düzenlenmiştir.

Bize olan güveniniz bizim en büyük kazancımızdır.

"Gerçek Fiyat Politikası" nedir?

Sistemimizdeki tüm tesisleri hem biz kontrol ediyoruz hem de müşteri dönüşlerine göre değerlendiriyoruz. Hiçbir otelin yanıltıcı bilgi ve abartılı fiyatlama yapmasına izin vermiyor tespit edildiği anda o tesisi sistemimizden çıkarıyoruz. Hiçbir kazanç müşterilerimizi kaybetmemizden daha büyük değildir.

Tatil ile ilgili aradığınız herşey birkaç "tık" uzağınızda.

Kullanıcı dostu olarak planlanan sistemimiz ile konaklama tesisleri ile ilgili aradığınız herşeye hızlı, doğru, ve güvenli şekilde size birkaç "tık" uzaklıkta.

Diğer konukların tecrübelerinden yararlanın.

Sistemimiz vasıtası ile tatil yapan diğer konuklarımızın tecrübelerinden siz de yararlanabilirsiniz.

Sizin için çalışıyoruz.

Planlanan tatil her zaman planlandığı şekilde olmayabilir. Konaklama tesisi ile ilgili karşılaşacağınız ve haklı olduğunuz her sorunda biz sizin tarafınızdayız.