Evcil Hayvan Kabul Eden Oteller

Eğer evcil bir hayvanınız var ise maalesef her otelde onunla beraber tatil yapamaya bilirsiniz, ancak son zamanlarda hayvan dostu otel sayısı talebi karşılamak amacıyla sayısı fazlalaşmıştır. Siz tatile çıkarken doyasıya eğlenirken küçük dostlarınızı yani evcil hayvanlarınızı da yanınızda götürmek istiyor ve onlardan ayrı tatil yapmak istemiyorsanız Evcil Hayvan kabul eden oteller tam size göre.

Evcil Hayvan Kabul Eden Oteller

Evcil hayvan kabul eden oteller siz değerli misafirleri rahat ettirmeyi amaçlarken aynı zamanda minik dostlarınızında rahatı düşünülerek hazırlanmıştır, bu sayede hem gözünüz arkada kalmadan hem de güvenle tatilinizi yapabileceksiniz. 

Minik dostlarınızla birlikte tatil yapmak düşüncesindeyseniz yerinizi ayırtırken dikkat etmeniz gereken bazı konular var. Bunlar bazı otellerin yalnızca kedi veya köpek kabul etmesidir. Bu otellerde kedi ve köpek haricindeki evcil hayvanınızı yanınıza alamıyorsunuz.

Ayrıca bu hayvan dostu otellerin bazıları sadece küçük ve eğitimli köpeklere izin vermektedir, başka bir dikkat etmeniz geren konu ise yazın oluşan tatil talebinin artmasından dolayı otellerdeki doluluk oranı artmakta bunun yüzünden bazı oteller belli bir kapasitede üstünde evcil hayvan kabul etmemekte yani sezona göre farklılık göstermektedir.

Bu yüzden Evcil hayvanlarımız için otel seçerken bu konuları dikkate almalı ve daha sonradan bir sıkıntı yaşamamanız için tercihinizde dikkatli olmanızda fayda var. Ayrıca bazı oteller evcil hayvanlarınızın sizinle beraber aynı odada kalmasına verirken, bazı oteller de onlar için otel içinde oluşturdukları özel alanlarda küçük dostlarınızın konaklamasına izin veriyorlar

Evcil Hayvan Kabul Eden Oteller’in bazıları evcil hayvanlarınız için ekstra ücret talep edebiliyor ama bu ücret genellikle cüzi bir miktar olmaktadır, bazı otellerde ise minik dostlarınızın kilolarına da dikkat edilmekte. Bu kg aralığı otellere göre farklılık gösteriyor bu yüzden otelinizi seçerken buna da dikkat etmeniz gerekiyor. Bu otellerde evcil hayvanlarınız için herhangi bir mama kabı, su kabı ve yatak getirmenize gerek kalmıyor, otel size bu imkanı sağlıyor.

Ancak siz herhangi bir sıkıntı yaşanır diyorsanız yanınızda getirmeyi unutmayın. Ayrıca ekstra bir Evcil Hayvan Rezervasyonu yaptırmanıza gerek yok. Siz rezervasyonunuzu yaparken yanınızda getireceğiniz minik dostunuzunda bilgilerini paylaşmanız yeterli olacaktır. 

Hayvan Dostu Oteller’in büyük bir çoğunluğunda sizin de tatili en güzel yaşamanız için tasarlanmıştır. Hayvanlarınız rahat ederken sizde otellerde sizin için bulunan imkanlardan yararlanabilirsiniz. Hayvan dostu otellerin bir çoğu her şey dahil konseptinde olmasıyla sizi rahat ettirecek ve havuz ve aktiviteleriyle size eğlenceli dakikalar yaşatacaktır. Bu evcil hayvan dostu oteller genelde çocuklarada da hitap etmesinden dolayı çocuklarınız da güzel vakit geçirecektir.

Bu evcil hayvan kabul eden otelleri tercih ederken tabiikide en önemli unsur tatili hangi mevsimde yapacak olmanız veya hangi amaçla tatil yapacak olmanızdır.

Eğer rahatlamak ve sakin bir tatil geçirmek istiyorsanız evcil hayvan kabul eden otelleri tercih edebilirsiniz, şifalı sularıyla, buhar odaları ve hamam & spa imkanlarıyla kendinizi ödüllendirebilirsiniz, bu otellerde bazı hastalıklara da iyi gelen şifalı suların yanı sıra doktor ve fizyoterapistlerden yardım alabilirsiniz.

Eğer minik dostunuzla eğlenceli ve bol hareketli bir tatil düşüyorsanız daha çok yaz tatiline uygun yerleri tercih etmelisiniz. Tabiikide bu listenin başlarında Bodrum gelmektedir. Bodrum evcil hayvan kabul eden otelleri konusunda Türkiye’de önemli bir yere sahiptir, son yıllarda talebinde artmasıyla birlikte Bodrum otelleri evcil hayvanlarınızıda artık kabul etmektedir. Bu otelleri tercih ederseniz hem dostunuzla güzel bir tatil yaparken hemde Bodrum’un enfes güzelliklerinin keyfini çıkartabilirsiniz.

Bizler için değerli olan minik dostlarımızı tatilde bile yalnız bırakmak istemeyen misafirlerimiz için sizlere evcil hayvanlarınızla birlikte gidebileceğiniz otellerde dikkat etmeniz ve bilmeniz gereken önemli bilgileri değerlendirdik. Bu değerlendirmeleri tatilinizi ve otelinizi seçerken göz önünde bulundurmayı unutmayın minik dostlarınızla şimdiden iyi tatiller :).

Daha Fazla Yükle

Sıkça Sorulan Sorular

Akdeniz böglesinde evcil hayvan kabul eden en iyi oteller hangileri?

Hotel 212 Olympos, Akra V Hotel, Q Spa Resort en sevilen evil hayvan dostu Akdeniz otellerindendir.

Ege bölgesinde evcil hayvan kabul eden en iyi oteller hangileri?

Bodrum evcil hayvan kabul eden otelleri konusunda Türkiye’de önemli bir yere sahiptir, son yıllarda talebinde artmasıyla birlikte Bodrum otelleri evcil hayvanlarınızıda artık kabul etmektedir. Bu otelleri tercih ederseniz hem dostunuzla güzel bir tatil yaparken hemde Bodrum’un enfes güzelliklerinin keyfini çıkartabilirsiniz. D Maris Bay, Doria Hotel Bodrum, Alaçatı Marina Palace en iyi evcil hayvan dostu Ege otellerindendir.

Kapadokya bölgesinde evcil hayvan kabul eden en iyi oteller hangileri?

Kapadokya'nın büyüleyici atmosferinin tadını çıkarırken evcil hayvanlarınızı da yanınıza alıp onlarla unutulmaz bir tatil deneyimi yaşabilirsiniz. Kapadokya'da ki bir çok otel evcil hayvan dostudur. Bunlardan sadece birkaçına örnek verirsek, Unicorn Cave Hotel, Fairyland Cave Hotel, Azure Cave Suits evcil hayvan dostu en iyi otellerdendir.